Slovakia Touroperator
Cestovná kancelária Corvinus Travel ponúka jednotlivcom a skupinám rôzne programy na výlety, exkurzie a dovolenky na Slovensku.

viac info »

MyRegion
Turisticko-informačný portál poskytuje svojim návštevníkom okrem ponuky ubytovacích zariadení aj obsiahle informácie o regiónoch Slovenska a o zaujímavých miestach, ktoré môžu navštíviť.

viac info »

Zmluvný partner - Exalogic
Náš zmluvný partner EXALOGIC sa zaoberá vývojom účtovného softvéru Oberon, ktorý ponúka nielen bežné funkcie, ale aj rôzne ďalšie zaujímave vlastnosti a možnosti.

viac info »

Predaj a servis počítačov - predajňa LDcentrum computers
Medzi našich TOP obchodných partnerov jednoznačne patrí firma LDcentrum computers, ktorá Vám poradí či už pri výbere počítača, ale postará sa Vám aj o servis akéhokoľvek IT zariadenia. Nájdete ich v Liptovskom Hrádku medzi Mestským úradom a Hotelom Smrek a v Liptovskom Mikuláši na ul. Belopotoského vedľa katolíckoho kostola.

viac info »

Copywriting, texty na mieru
Napísať text, ktorý osloví zákazníkov, nie je jednoduché. Musí byť pútavý, so zaujímavým obsahom a, samozrejme, správny aj po gramatickej a štylistickej stránke.

viac info »

Nové priestory
Naša prevádzka je presťahovaná na novú adresu Podtúreň - Roveň 211, 033 01 Liptovský Hrádok. Viac informácií a mapu nájdete v kontaktoch.

viac info »

Finálny Internet Explorer 9
Stiahnite si nový Internet Explorer 9 a surfujte "rýchlejšie a krajšie".

viac info »

Prečo si vybrať webstránku práve u nás?

  • bohaté skúsenosti a prax v tomto odvetví už niekoľko rokov
  • používanie moderných technológií
  • najlepšií pomer kvality a ceny
  • flexibilita, schopnosť okamžite konať
  • mladý dynamický a vývojaschopný kolektív